Mawia się, że drzwi są wizytówką domu. To prawda.

alu1

Drzwi spełniają jednak o wiele ważniejszą rolę – strzegą naszego ogniska domowego, zapewniają ciszę i utrzymują ciepło. Estetyka wykonania i wygląd w połączeniu z walorami użytkowymi, to cechy oferowanych przez nas produktów.


Oknoplast – Kraków
dysponuje najnowocześniejszym parkiem technologicznym w Europie, dzięki czemu zapewnia najwyższą możliwą do uzyskania jakość w produkcji drzwi wykonywanych w PVC oraz Aluminium.

  • INNOWACJE

Wszystkie oferowane przez nas drzwi zewnętrzne dostępne są w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możliwe jest ich idealne dopasowanie do elewacji.

Jednym z unikalnych rozwiązań jakie stosujemy jest malowanie zawiasów w kolorze Złoty Dąb i Orzech Włoski, co przy wyborze drzwi z taką samą okleiną czyni je praktycznie niewidocznymi.

  • FUNKCJONALNOŚĆ

Wysoki poziom estetyczny idzie w parze z doskonałymi rozwiązaniami funkcji użytkowych. Należą do nich m.in. zawiasy z możliwością regulacji drzwi w trzech płaszczyznach (ma to bardzo duży wpływ na funkcjonalność), a także próg z przekładką termiczną (eliminuje możliwość przemarzania drzwi).

  • BEZPIECZEŃSTWO

Wysoki poziom antywłamaniowości uzyskujemy poprzez możliwość zastosowania dodatkowej wkładki z zamkiem na klucz. Wszystkie drzwi wykonane w PVC i ALUMINIUM posiadają pełną 5-cio letnią gwarancję, obejmującą cały produkt.